SSPKONGRE-III | STÖ Fuyesi / Stand Çalışması

Project Practical Arragements

  • Venue : TED Üniversitesi - Kolej Kampüsü
  • Country : Turkey / Ankara
  • Deadline : 30-04-2017
  • Selection : 00-00-0000
  • Starts on : 06-05-2017
  • Finishes on : 06-05-2017

Project Subject

TED Üniversitesi İhtiyaç Haritası Topluluğu, aktiF-İz Gençlik Topluluğu ve Gençlik Çalışmaları Derneği organizasyonunda, TED Üniversitesi ev sahipliğinde 6 Mayıs 2017 tarihinde  III. Ulusal Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi’nde bir araya geliyoruz.

Amacı; sosyal etkisi yüksek, kaliteli, sürdürülebilir projeleri görünür kılarken, aynı hedef kitleye yönelik faaliyet gösteren STÖ’ler arasında ağ yaratmak olan, Hibe Veren Kurumlar-STÖ ve STÖ-Gönüllü buluşmasının sağlamak olan SSPKONGRE-III’de stand açmak için için son başvuru tarihi 30 Nisan 2017’dir.

SSPKONGRE-III | STÖ Fuyesi / Stand Çalışması

Project Type

Training and Networking

Project Activity Details

Stand Açma Koşulları:
Başvuru Yapmak: vopool.net üzerinden stand açmak istediğiniz STÖ/Kurum/Kuruluş/Firma adına başvuru yapmak
Tanıtım Dokümanı Hazırlamak: STÖ/Kurum/Kuruluş/Firmanızı tanıtan ve 4 sayfayı geçmeyen bir tanıtım dokümanı (fotoğraflar dahil) hazırlamanız gerekmektedir. Tanım dokümanında olması gereken bilgiler: Organizasyonun Adı ve Türü, Faaliyet Alanı, Hedef Kitlesi, Uyguladığı projeler/etkinlikler/ortaklıklar, Etkinlik Fotoğrafları, Sosyal Medya Hesaplarının uzantıları, İletişim Bilgileri, Temsilcinin Adı-Soyadı

Kongre Programı 17 Nisan'da www.sspkongre.com ve www.facebook.com/sspkongre sayfamızdan yayımlanacaktır.

Project Financial Details

Delege olmak:
Oluşumunuzun kongrede stand açması bilgi@sspkongre.com adresi vasıtasıyla onaylandığında bir kişinin kongreye delege olarak katılması gerekmektedir. Delege olmak için gereken bilgiler websitemizde yer almakta olup, gerekli detaylar (banka hesap bilgileri vb.) onay maili ile de gönderdilecektir.

Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi

Sosyal Sorumluluk Projeleri Kongresi

Contact Person : Ümit YARDIM
Email : bilgi@sspkongre.com
Phone : 05547885669