YouthSpark Live – Girişimcilik Zirvesi - 30 Mayıs 2016 İstanbul Microsoft Ofisi!

YouthSpark Live – Girişimcilik Zirvesi - 30 Mayıs 2016 İstanbul Microsoft Ofisi!

Microsoft Türkiye ve Habitat Derneği ortaklığında uyguladığımız Geleceğini Tasarla programımız çerçevesinde sizlere yeni fırsatlar sunmaya devam ediyoruz. 30 Mayıs’da düzenleyeceğimiz YouthSpark Live adlı etkinliğimiz İstanbul Microsoft İstanbul Ofisi’nde!

YouthSpark Live etkinliği, Microsoft’un kurumsal sosyal sorumluluk çerçevesinde Global anlamda çeşitli ülkelerde uyguladığı, 15 – 30 yaş arası gençleri hedefleyen bir etkinliktir. Etkinlik süresince 21. Yüzyılda yeni teknolojilerin gençlerin istihdamı sürecine etkisi, inovatif düşünme kültürünün gençlerin kariyerine olumlu katkısı, girişimciliğin alternatif bir kariyer imkanı olarak öne çıkması gibi konular üzerine yoğunlaşılmaktadır. Youthspark Live adı verilen bir günlük etkinlik esnasında girişimcilik konusunda başarılı kişilerin ilham verici konuşmaları, Microsoft uzmanları ile kariyer planlaması ile ilgili uzmanların desteği ile atölye çalışmaları gerçekleştirilecektir. Etkinlik temel anlamıyla istihdam, girişimcilik ve kariyer alanlarında yeni yüzyılın gereklilikleri konusunda gençlerin farkındalıklarını arttırmayı hedeflemektedir.

Etkinliğimiz 30 Mayıs 2016 Pazartesi günü 10.00-18.00 arasında İstanbul Microsoft Ofisinde düzenlenecektir. Tek günlük bir etkinlik olması sebebiyle de katılımcıların yol ve konaklama masrafları karşılanmayacaktır. İstanbul dışından yapmış olduğunuz başvurunun değerlendirilmesi için bu şartın kabulüne dair geri dönüş sağlamanız gerekmektedir.

Başvuru için tıklayınız.

Son Başvuru Tarihi : 23 Mayıs 2016 18.00

VOPOOL.NET

About Author

vopool team

0 Comments for this blog

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.