Reaching Our Dreams - Erasmus+ Gençlik Projesi

Reaching Our Dreams - Erasmus+ Gençlik Projesi

18-30 yaş aralığında iseniz ve 19 Ağustos – 8 Eylül arasında yapacak bir planınız yoksa:

Dünya’nın 5 ülkesinden gelen katılımcılarla Fransa’nın güneybatısındaki küçük bir kasabada yerel bir eğlence organizasyonu yapmaya hazır mısınız?

Üç hafta boyunca yerel halk ve katılımcılar ile dans performansları, şarkı performansları ve yetenek gösterileri ortaya koymak için eğlenceli ve yaratıcı bir çalıştayda yer alacaksınız. Yazma, drama, oyunculuk, şarkı söylemek, enstrüman çalmak gibi yeteneklerinizi kendinizi ifade etmek ve yaratıcı bir kolektif projede yer almak için ortaya koyabilirsiniz!
Konaklama kamp alanında gerçekleşecek; içerisinde mutfak, tuvalet ve banyo bulunan büyük bir çadırda hep beraber kalacaksınız.

Konaklama ücretsizdir.
Proje bitiminden sonra 3 ay içerisinde ulaşım masraflarınızın 360 euro’ya kadar olan kısmı sizlere proje bütçesinden geri ödenecektir. Projeye katılmak için aşağıdaki linkte bulunan formu doldurmanız gerekmektedir.

Proje ile ilgili sorularınız için lütfen aşağıdaki bağlantı aracılığıyla "Gençlik Servisleri Merkezi-GSM" ile iletişime geçiniz.

http://www.gsm.org.tr/tr/66/Iletisim.html

BAŞVURU FORMU İÇİN:

https://docs.google.com/forms/d/1mF5eWiaCdvnHSCr2crRRPa-_QGsxpHIOXIa766hOQD4/viewform?edit_requested=true

VOPOOL.NET

About Author

Our main aim was to create a website with user content input! Which means a social media site for NGO work and volunteers. Vopool was launched in 2013 December first time as a beta website and since then we have been working and developing the site itse

0 Comments for this blog

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.