Karayipler'de 2.Erasmus+ Gençlik Değişimi

Karayipler'de 2.Erasmus+ Gençlik Değişimi

Karayip adalarından Montserrat’ta 14 – 28 Eylül 2017 tarihlerinde İtalya, İngiltere, Montserrat ve Türkiye (Ege Ekoturizm Derneği) ortaklığındaki “Fishing and Farming for Our Future” isimli Erasmus+ gençlik değişim programına 5 Türk katılımcı (1 lider ve 4 katılımcı) aranmaktadır.

Not: Montserrat’ın en yakınına -feribotla ulaşımı kolayca sağlanabilen Antigua adasına- İstanbul’dan uçuş yapacak katılımcılar için Amerika ya da İngiltere transit vizesine sahip olanlar ya da Avrupa’dan Antigua’ya yolculuk yapacak katılımcılar için Schengen vizesine sahip olanlar ekonomik açıdan kolaylık sağlayacaktır.

Proje bütçesince proje günleri boyunca yeme – içme ve konaklama ücretsiz olup ve Erasmus+ şartlarını sağlayan yol ücreti de projede katılımcıya geri ödenecektir.

Katılmak isteyen adaylar, detaylı bilgi ve katılım için e-mail ile iletişim kurabilir.

E-mail: egeekoturizm@gmail.com


Kaynak: http://egeekoturizm.org/karayiplerde-2-genclik-degisim-programi/

VOPOOL.NET

About Author

Our main aim was to create a website with user content input! Which means a social media site for NGO work and volunteers. Vopool was launched in 2013 December first time as a beta website and since then we have been working and developing the site itse

0 Comments for this blog

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.