Gençlerin Sivil Topluma Katılım Koşulları

Gençlerin Sivil Topluma Katılım Koşulları

Değerli Katılımcı,

Bu araştırmanın amacı, ülkemizdeki gençlerin sivil toplum kuruluşlarına ve faaliyetlerine katılım koşullarını saptamaktır. Anketi doldurarak bu araştırmaya önemli bir katkı sunmuş olacaksınız.

Hiçbir şekilde adınız, adresiniz veya herhangi bir kimlik bilgisi istenmemekte, alınmamaktadır. Değerlendirmeler tüm katılımcıların sağladığı toplam veriler üzerinden gerçekleştirilecektir. Bu çalışma, bilimsel bir araştırmanın gerektirdiği metodolojik ve etik ilkeler çerçevesinde yürütülmektedir.  Araştırma sonuçları da aynı ilkelere göre kamuoyuyla paylaşılacak, ilgili toplantılarda sunulacak ve yayın (makale, kitap, vb.) olarak yaygınlaştırılacaktır. Çalışmaya katılıp katılmamak tamamen gönüllülük esasına dayanmaktadır.

Bu araştırma, Toplum Gönüllüleri Vakfı ve İstanbul Bilgi Üniversitesi Gençlik Çalışmaları Birimi ortaklığıyla kurulan Gençlik Araştırmaları Fonu tarafından desteklenmektedir. Çalışma tüm Türkiye'deki 16-30 yaş arasındaki gençlerin katılımına açıktır.

Araştırmayla ilgili sorularınız için araştırma yöneticisi Dr. Ekrem Düzen’le (ekremduzen@gmail.com) iletişim kurabilirsiniz.

Bu araştırmanın sağlıklı sonuçlara ulaşması, sizden istenen bilgileri ve değerlendirmenize sunulan konuları içtenlikle ve sadece kendi kanaatinize göre yanıtlamanıza bağlıdır. Anket yaklaşık olarak 30-40 dakika sürmektedir. Bu süre boyunca, internete bağlı olmanız gerektiğini hatırlatırız.

Katkılarınız için teşekkür ederiz.

Ankete katılım için buraya tıklayınız

VOPOOL.NET

About Author

team

0 Comments for this blog

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.