Termiksiz Gelecek web sitesi açıldı!

Termiksiz Gelecek web sitesi açıldı!

Termiksiz Gelecek

Termiksiz Gelecek web sitesi açıldı!

Termiksiz Gelecek Kampanyası 2015 yılından bu yana, iklim değişikliğinin ana etmenlerinden biri olan fosil yakıtlara karşı tüm canlılar için yaşam hakkını savunmayı amaçlayan çalışmalar yürütüyor.

Termiksiz Gelecek, kömür özelinde fosil yakıtların zararları ve iklim değişikliğine dair kamuoyu ve farkındalık oluşturmak için sosyal medya aracılığıyla çalışmalar yapıyor. Yerel ve ulusal iklim hareketlerini desteklemek için iletişim faaliyetleri yürütüyor. Fosil yakıtlar konusunda  ulusal ve uluslararası gelişmeleri takip ediyo ve bilimsel bilgi üretilmesine katkı sağlıyor. Konuyla ilgili istatistiksel verileri ve raporları Termiksiz Gelecek sosyal medya hesaplarında ve web sitesinde paylaşıyor ve böylece İklim değişikliğiyle mücadele aciliyetini ilan ediyor.

İklim değişikliği alanında çalışan sivil toplum kuruluşları ve yerel hareketlerin katılımıyla birlikte doğa dostu politikalar geliştirilmesine yönelik çalışmalar yürütüyor.

Kampanyanın; tüm canlıların kendi habitatlarında sürdürülebilir, eşit ve adil bir çevre ile yaşayabilmelerine katkı sunması amaçlanıyor.

Termiksiz Gelecek sosyal medya hesapları için:

Web sitesi:

www.termiksizgelecek.org

Facebook Hesabı:

https://www.facebook.com/TermiksizGelecek/

Twitter Hesabı:

https://twitter.com/termiksiz

Instagram Hesabı:

https://www.instagram.com/termiksiz_gelecek/

Linkedin Hesabı:

https://www.linkedin.com/company/termiksizgelecek

VOPOOL.NET

About Author

Our main aim was to create a website with user content input! Which means a social media site for NGO work and volunteers. Vopool was launched in 2013 December first time as a beta website and since then we have been working and developing the site itse

1 Comments for this blog

  • Seven Hills
    Seven Hills

    07-07-2020 08:23:32

    YEDİ TEHLİKE KREDİNE HOŞGELDİNİZ % 3 Faiz Oranı ile Şahsi veya Ticari Krediye İhtiyacınız Var mı? 1. Tam adınız: 2. İletişim adresi: 3. İkamet Edilen Ülke: 4. Gerekli Kredi Tutarı: 5. Süre: 6. Cinsiyet: 7. Meslek: 8. Aylık Gelir: 9. Doğum Tarihi: 10.Telefon Numarası: Lütfen e-posta kimliğimizle iletişime geçin: sh7690854@gmail.com Whatsapp Numaramız: +1 (305) 6760185.

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.