STÖ'ler İçin LGBTİ+ Hakları Temelli Yaklaşım Webinarına Davetlisiniz

STÖ'ler İçin LGBTİ+ Hakları Temelli Yaklaşım Webinarına Davetlisiniz

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve Kaynak Merkezi Projesi kapsamında faaliyet gösteren STÖ Destek Noktası her ay düzenlediği internet seminerlerine "Sivil Toplum Örgütleri İçin LGBTİ+ Hakları Temelli Yaklaşım" başlığıyla devam ediyor. Webinar 25 Nisan 2019 Perşembe günü 14.30-16.00 saatleri arasında düzenlenecek.

Kaos GL Akademik ve Kültürel Çalışmalar Program Koordinatörü Aylime Aslı Demir ve Kaos GL Medya ve İletişim Program Koordinatörü Yıldız Tar'ın konuk olacağı webinarda Cinsel yönelim ve cinsiyet kimliği temelli ayrımcılık karşımıza nasıl çıkıyor? Heteronormativite nedir ve bütün bir toplumsal yaşamı nasıl biçimlendirir? Sivil toplum örgütlerinin heteronormatif yapıdan sıyrılması ve kapsayıcı olabilmesi nasıl mümkün olur?” gibi sorular üzerinden tartışma yürütülecek.

Webinar 25 Nisan 2019’da Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacak. “Sivil Toplum Örgütleri İçin LGBTİ+ Hakları Temelli Yaklaşım” webinarına katılmak isteyenler oturum başlama saatine kadar sisteme kaydolabilirler.  Aynı anda 100 kişinin katılabildiği webinara, ilk bağlanan 100 katılımcının erişimi sağlanacak.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Webinara kayıt olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.

  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (ad), Last Name (soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.
  • Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecektir. E-posta elinize ulaştığında gelen bağlantıya tıklayınız. Bu işlem sonrasında GoToWebinar yazılımı otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeden sonra webinar gün ve saatinde eğitime katılım gösterebilirsiniz.
  • Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.
  • Webinara 1.000 STÖ temsilcisine kadar kayıt alabiliyoruz. Ancak webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor. Herhangi bir eleme olmadan ilk bağlanan 100 katılımcının webinar erişimi sağlanacak.

Sorularınız için desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

VOPOOL.NET

About Author

team

0 Comments for this blog

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.