STÖ'ler İçin Hak Temelli Yaklaşım Webinarına Davetlisiniz

STÖ'ler İçin Hak Temelli Yaklaşım Webinarına Davetlisiniz

STÖ'ler İçin Hak Temelli Yaklaşım Webinarına Davetlisiniz

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen Kaynak Merkezi Projesi kapsamında faaliyet gösteren STÖ Destek Noktası her ayın son haftası düzenlediği internet seminerlerine "Sivil Toplum Örgütleri İçin Hak Temelli Yaklaşım" başlığıyla devam ediyor. Webinar 30 Mayıs Perşembe günü 14.30-15.45 saatleri arasında düzenlenecek.

İnsan hakları savunucusu Feray Salman’ın katılımıyla ve STGM iletişim koordinatörlerinden Ezgi Karataş’ın moderatörlüğünde düzenlenecek olan webinarda ilk olarak hak kavramının çerçevesi çizilecek ve hakların hayata geçirilmesinde benimsenmesi gereken ilkelere odaklanılacak. Webinarda sivil toplum örgütlerinin çalışmalarında benimsedikleri yaklaşımlar da ele alınarak, örgütlerin hak temelli yaklaşımı çalışmalarına nasıl yerleştirebilecekleri konuşulacak.
 
Webinar 30 Mayıs 2019 Perşembe günü Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacak. Webinara katılmak isteyenler oturum başlama saatine kadar kayıtlarını gerçekleştirebilirler. Aynı anda 100 kişinin katılabildiği webinara ilk bağlanan 100 katılımcının erişimi sağlanacak.

Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik hatırlatma servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.

Kayıt olmak için lütfen tıklayınız.

Webinara kayıt olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.

  • Kayıt bağlantısında yer alan First Name (ad), Last Name (soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın. Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecektir. E-posta elinize ulaştığında gelen bağlantıya tıklayınız. Bu işlem sonrasında GoToWebinar yazılımı otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeden sonra webinar gün ve saatinde eğitime katılım gösterebilirsiniz.
  • Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.
  • Webinara 1.000 STÖ temsilcisine kadar kayıt alabiliyoruz. Ancak webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor. Herhangi bir eleme olmadan ilk bağlanan 100 katılımcının webinar erişimi sağlanacak.

Sorularınız için desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

VOPOOL.NET

About Author

Our main aim was to create a website with user content input! Which means a social media site for NGO work and volunteers. Vopool was launched in 2013 December first time as a beta website and since then we have been working and developing the site itse

1 Comments for this blog

  • Elvis Clinton
    Elvis Clinton

    02-07-2019 01:17:22

    Hello do you Need an urgent loan apply now for fast approval from a legitimate and trustworthy company today, we give out. *Real Estate/Mortgage Loans *Home Improvement Loans *Automobile/Medical/Student Loans *Debt Consolidation Loans *Business Loans/PersonalLoans. Loans for people with bad credit, especially if you're looking at how to get preapproved for a home loan. Contact us today to get a loan from us via email :elvisclinton505@gmail.com

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.