Sosyal Kuluçka Merkezi Yeni Dönem Çağrısı

Sosyal Kuluçka Merkezi Yeni Dönem Çağrısı

Merhaba,

Sosyal Kuluçka Merkezi, İstanbul’da bulunan hak temelli çalışmalar yürüten zarar görebilir ve hassas gruplar alanında çalışan sivil toplum kuruluşları ve yurttaş girişimlerini desteklemek için yeni  dönem başvurularını almaya başladı!

Sosyal Kuluçka Merkezi olarak, İstanbul İsveç Başkonsolosluğu desteği ile İstanbul’da bulunan, zarar görebilir ve  hassas gruplar alanında çalışan (çocuk, kadın, engelli, mülteci, etnik azınlıklar, LGBTİ gibi sosyal desteğe ihtiyacı olan)  sivil toplum kuruluşlarının ve yurttaş girişimlerinin kurumsal yapılarını geliştirmeye destek olmak amacıyla yeni bir genel kapasite gelişimi programına başlıyoruz.

Son başvuru: 17 Aralık 2018 /  Saat: 17:00

Program hakkında detaylı bilgi almak ve başvuru yapmak için www.sosyalkulucka.bilgi.edu.tr adresinden bize  ulaşabilirsiniz.

Sorularınız ve bilgi almak için: sosyalkulucka@bilgi.edu.tr
Telefon: 0212 311 76 32
Adres: İstanbul Bilgi Üniversitesi Santralİstanbul Kampüsü
Eski Silahtarağa Elektrik Santralı Kazım Karabekir Cad. No: 2/13 34060 Eyüpsultan / İstanbul

                                                 

VOPOOL.NET

About Author

Our main aim was to create a website with user content input! Which means a social media site for NGO work and volunteers. Vopool was launched in 2013 December first time as a beta website and since then we have been working and developing the site itse

0 Comments for this blog

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.