Sivil Toplum Örgütleri İçin Çocuk Hakları Temelli Yaklaşım Webinarına Davetlisiniz

Sivil Toplum Örgütleri İçin Çocuk Hakları Temelli Yaklaşım Webinarına Davetlisiniz

Avrupa Birliği tarafından finanse edilen ve STGM tarafından yürütülen Kaynak Merkezi Projesi kapsamında faaliyet gösteren STÖ Destek Noktası kapsamında her ay düzenlenen internet seminerleri “Sivil Toplum Örgütleri İçin Çocuk Hakları Temelli Yaklaşım” başlığıyla devam ediyor.

Çocuk hakları aktivisti Esin Koman’ın katılımıyla düzenlenecek olan Sivil Toplum Örgütleri İçin Çocuk Hakları Temelli Yaklaşım webinarı 25 Ocak 2019Cuma günü 14.30-15.30 arasında gerçekleşecek.

Sivil toplum örgütlerinin çocuklarla doğrudan veya dolaylı olarak gerçekleştirdikleri çalışmalarda çocuk hakları temelli bir yaklaşımın benimsenmesine destek olmak hedefiyle düzenlenen webinarda, çocuk ve çocuk hakları kavramlarının neyi ifade ettiği, doğrudan çocuklara yönelik faaliyet yürütmeyenler de dahil olmak üzere tüm örgütlerin neden çocuk hakları temelli bir perspektif geliştirmesi gerektiği üzerine konuşulacak. Webinarda örgütlerin çalışmalarında çocuk haklarına ilişkin dayanak alabilecekleri sözleşmeler ve mevzuat hakkında da bilgi verilecek.

Webinar 25 Ocak 2019 Cuma Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacak. Sivil Toplum Örgütleri İçin Çocuk Hakları Temelli Yaklaşım webinarına katılmak isteyenler oturum başlama saatine kadar sisteme kaydolabilirler. Aynı anda 100 kişinin katılabildiği webinara, ilk bağlanan 100 katılımcının erişimi sağlanacak.

Kayıt için lütfen tıklayınız. 

Webinara kayıt olmadan önce lütfen dikkatlice okuyunuz.

• Kayıt bağlantısında yer alan First Name (ad), Last Name (soyad), E-Mail Address (E-posta Adresi) bölümleri ile altında bulunan diğer soruları lütfen doldurun ve en aşağıda bulunan “Register” bağlantısına tıklayarak kaydınızı tamamlayın.

• Eğitim günü webinara bağlanabileceğiniz adres e-postanıza gönderilecektir. E-posta elinize ulaştığında gelen bağlantıya tıklayınız. Bu işlem sonrasında GoToWebinar yazılımı otomatik olarak yüklenecektir. Yüklemeden sonra webinar gün ve saatinde eğitime katılım gösterebilirsiniz.

• Kullanılan cihaz ve yazılımlardaki farklı saat dilimlerine bağlı olarak otomatik uyarı servisleri zaman zaman doğru çalışmayabiliyor. Bu nedenle webinarın Türkiye saatiyle 14.30’da başlayacağını lütfen unutmayın.

• Webinara 1.000 STÖ temsilcisine kadar kayıt alabiliyoruz. Ancak webinara aynı anda 100 STÖ temsilcisi katılabiliyor. Herhangi bir eleme olmadan ilk bağlanan 100 katılımcının webinar erişimi sağlanacak.

Sorularınız için desteknoktasi@stgm.org.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

VOPOOL.NET

About Author

team

0 Comments for this blog

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.