Sivil Sesler Festivali Başvuruları Başladı

Sivil Sesler Festivali Başvuruları Başladı

Sivil Toplum Sensin: katılım, iyilik, güzellik #Seninsesinde

28-29 Haziran’da Sivil Sesler Festivali’nde Buluşalım!

Türkiye’den ve Dünyadan farklı tematik alanlarda çalışma yürüten sivil toplum örgüt ve temsilcileriyle Sivil Sesler Festivali'nde buluşuyoruz!

Geçmiş yıllarda Türkiye’den ve Dünyadan sivil toplum aktörlerinin seslerini ve renklerini bir araya getirdiğimiz Sivil Sesler Festivali, 28-29 Haziran 2019 tarihleri arasında İstanbul’da Uniq Hall’de düzenlenecek.

Dördüncüsünü düzenleyeceğimiz Sivil Sesler Festivali'ni bu yıl hem sivil toplum örgütlerinin varoluş sebeplerini yeniden hatırlamak hem de bu varoluşun vazgeçilmez olduğunu hatırlatmak fikri üzerine inşa ediyoruz. Bu yıl Sivil Sesler'de Türkiye’nin dört bir yanından sivil toplum örgütlerinin temsilcileriyle sivil toplumun dünden bugüne yarattığı değişimleri tartışacağız. İçinde yaşadığımız gezegene, ülkeye, topluma, sanata, bilime, şimdiki ve gelecek kuşaklara, kadınlara, gençlere, en zor durumda kalmışlara, gidecek başka yeri olmayanlara sivil toplumun katkılarını değerlendirip, gelecek için potansiyellerini keşfetmeye çalışacağız.   


Bunlarla birlikte farklı çalışma alanlarından gelen sivil toplum örgütlerinin deneyimlerini, birikimlerini, çalışmalarını ve hayallerini paylaşabilecekleri çok sesli bir koro olarak hayal ettiğimiz Sivil Sesler Festivali’nde sivil toplum örgütlerinin sesini daha fazla insana duyurmak ve görünürlüklerine de destek olmak istiyoruz.


Sivil toplum örgütlerini de içinde yaşadığımız topluma, geleceğe, kültüre, sanata, eğitime, atmosferdeki ozon molekülüne, toprak altında dinlenen tohuma, kaygısızca dolanan rüzgâra, sokak hayvanlarına eşsiz katkılarını anlamaya ve anlatmaya, görmeye ve göstermeye, duymaya ve duyurmaya davet ediyoruz...

Bütün bu katkılar için ise Sivil Toplum Sensin: katılım, iyilik, güzellik #Seninsesinde! Diyoruz.

Festivale katılmak isteyen sivil toplum örgütleri başvuru formunu 22 Mayıs Çarşamba günü saat 20:00’ye kadar doldurabilirler. Değerlendirme sonrasında festival katılımcısı örgütlere 31 Mayıs Cuma günü e-posta aracılığıyla bilgilendirme yapılacaktır.

Festivalle ilgili aklınıza takılan sorular için lütfen bakınız.

Danışmak istediğiniz her türlü konu için sivilsesler@stgm.org.tr adresinden e-posta iletebilirsiniz.  Detaylı bilgi için http://www.sivilseslerfest.org/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

VOPOOL.NET

About Author

Vopool.Net

2 Comments for this blog

 • Elvis Clinton
  Elvis Clinton

  02-07-2019 01:14:51

  Hello do you Need an urgent loan apply now for fast approval from a legitimate and trustworthy company today, we give out. *Real Estate/Mortgage Loans *Home Improvement Loans *Automobile/Medical/Student Loans *Debt Consolidation Loans *Business Loans/PersonalLoans. Loans for people with bad credit, especially if you're looking at how to get preapproved for a home loan. Contact us today to get a loan from us via email :elvisclinton505@gmail.com

 • Christy Walton
  Christy Walton

  19-11-2019 11:56:31

  Borç konsolidasyonu kredisi, teminatsız krediler, işletme kredileri, ipotek kredileri, araç kredileri, öğrenci kredileri, kişisel krediler, risk sermayesi vb. Özel bir borç vericiyim, şirketlere ve kişilere% 2'lik düşük ve makul faiz oranları olan krediler veriyorum. E-posta ile : christywalton355@gmail.com

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.