“I Love Project” STK Fuarı - İstanbul

“I Love Project” STK Fuarı - İstanbul

Erasmus+ Programı kapsamında Türkiye Ulusal Ajansı tarafından fonlanan “I Love Project” Contact Making Seminar projesi, YOUTHART tarafından, 25 ülkeden 28 katılımcıyla, 16-22 Kasım 2016 tarihlerinde Taksim-İstanbul’da gerçekleştirilecek. Proje hakkında detaylı bilgi için lütfen websitesini ziyaret ediniz: www.iloveproject.info

Projemiz, yeni uluslararası ortaklıkların kurulmasını ve yaratıcı projelerin geliştirilmesini amaçlamaktadır ve 25 farklı ülkeden 26 farklı kuruluşu bir araya getirecektir. Projemiz sürecinde oluşacak bu atmosferi daha verimli hale getirmek ve Türkiye’deki aktif kuruluşları da bu atmosfere dahil etmek amacıyla, 19 Kasım 2016 Cumartesi akşamı 20:30 – 24:00 saatleri arasında STK Fuarı düzenleyeceğiz.

Siz de bu harika ortamda bulunmak, kuruluşunuzu tanıtmak, yeni ortaklıklar kurup yeni projelere dahil olmak isterseniz, lütfen başvuru formunu en geç 10 Kasım Pazartesi saat 18:00’e kadar doldurunuz ve sosyal medyadaki etkinlik sayfasından teyit ediniz.

Sorularınız için lütfen iloveproject.youthart@gmail.com adresine yazınız.

KATILIM ŞARTLARI:
– STK Fuarı’na katılabilecek kuruluşlar (öncelik sırasına göre): dernek, vakıf, federasyon, resmi kurum ve informal grup
– STK Fuarı’na her kuruluştan 1 temsilcinin katılması öngörülmektedir. Aynı kuruluştan 2’nci katılımcı, genel katılım durumuna göre dahil edilebilecektir.
– Katılımcıların yolculuk ve konaklama masrafları karşılanmayacaktır. Kuruluş temsilcilerine 19 Kasım Cumartesi akşamı 18:30-20:00 saatleri arasında akşam yemeği ikram edilecektir.
– Etkinlik dili İngilizce’dir.
– Katılımcı kuruluşlarına kendilerini tanıcakları bir fiziki alan ve gerekli dijital araçları kullanacakları platform sağlanacaktır.
– Başvuran kuruluşların katılım durumları 13 Kasım 2016 Perşembe 18:00’e kadar teyit edilecektir.

VOPOOL.NET

About Author

the team

0 Comments for this blog

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.