Etkili İş Başvurusu İçin Püf Noktaları Webinarı

Etkili İş Başvurusu İçin Püf Noktaları Webinarı

Manpower Türkiye ile birlikte "Etkili İş Başvurusu İçin Püf Noktaları" webinarı gerçekleştireceğiz. Manpower, Dünya çapında 80 ülkede personel istihdam ve insan kaynakları danışmanlık çözümleri sunmaktadır.

Webinarda ManpowerGroup Türkiye Satış Müdürü Aslı Şamlı Duran ve Manpower Türkiye İşe Alım Danışmanı & Satış İş Geliştirme Sorumlusu Çiğdem Korkar gençlerle bir araya gelecekler. CV hazırlama, düzenleme, etkin iş görüşmeleri, mülakat teknikleri, etkin iş arama süreci ve daha fazlası hakkında merak ettiğiniz her şey bu Webinar'da olacak!

29 Mayıs Cuma günü saat 16:00'da gerçekleştireceğimiz Webinara davetlisiniz.
Gelecek Daha Net Gençlik Platformu

About Author

GELECEK DAHA NET GENÇLİK PLATFORMU, Türkiye’deki gençlerin doğru eğitim, meslek ve hayat seçimleri yapmalarını sağlayacak bilgi, beceri ve bağlantılara sahip olmaları hayalinden ortaya çıkan bir sosyal girişimdir.

1 Comments for this blog

  • Bruce Davids
    Bruce Davids

    18-10-2020 11:03:28

    Ferratum Kredileri Ferratum ABD, 318, 25 Goodlass Rd, L24 9HJ, Amerika Birleşik Devletleri. +1 (754) 2417166, ferratum.loans@gmail.com Herkese merhaba, şu anda ciddi bir mali kriz içindesiniz. Krediye ihtiyacınız var mı? Banka tarafından reddedildiniz ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir kredi mi istiyorsunuz? - Sorun değil. Mali durumunuz ne olursa olsun. Size özel eğitim amaçlı ipotek kredileri, ticari krediler, özel krediler ve krediler sunabiliriz. Sorular / Destek? - E-posta (ferratum.loans@gmail.com) (+17542417166) ve birkaç saat içinde yanıt alın. 1 ila 30 yıl (12 -360 ay) kredi süresi için çok düşük% 3 faiz oranıyla finansal sorunlarınızı çözmeniz için 5000 ila 200 milyon $ arasında bir kredi ile size yardımcı olabiliriz. Bu finansman programı, müşterinin bizimle bir kredi aldıktan sonra kredi süresi boyunca düşük bir faiz geri ödemesinden yararlanmasını sağlar. Finansal özgürlüğünüz sizin elinizde! Sizden haber almak isteriz! Herhangi bir endişeniz varsa veya açıklama yapmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim bilgileri ile bize ulaşın Eposta: ferratum.loans@gmail.com Whatsapp / Çağrı; +1 (754) 2417166

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.