Dernek Faal Belgesi Artık DERBİS'te

Dernek Faal Belgesi Artık DERBİS'te

Bu güzel haberi sizinle paylaşmaktan mutluluk duyarız! Yıllardır yaptığımız lobi çalışmaları ve öneriler üzerine dernek faal belgesi artık Derbis Sistemi üzerinden barkodlu olarak alınabilir!

Derbis sistemine giriş için tıklayınız.

Gençlik Çalışmaları Derneği

VOPOOL.NET

About Author

vopool

2 Comments for this blog

 • Divine Moon
  Divine Moon

  06-02-2020 03:22:51

  Dikkat: Size 5.000 Euro ile 50.000.000 Euro arasında (işletme veya şirket kredisi, kişisel kredi, konut kredileri, araba kredisi, borç konsolidasyon kredileri, risk sermayesi, sağlık kredisi vb.) Kredi vermek için GERÇEK FİNANSAL KREDİ ŞİRKETİ mi arıyorsunuz? Yoksa bir nedenden ötürü bir bankadan veya finans kurumundan kredi aldınız mı? Şimdi başvurun ve 3 gün içinde işleme alınmasını ve onaylanmasını sağlayın. DIVINE MOON İŞBİRLİĞİ KREDİ ŞİRKETİ olarak, geçerli kimlik kartınızla veya doğrulamak için ülkenizdeki uluslararası pasaportunuzla% 2 düşük faiz oranıyla bireylere ve şirketlere GERÇEK FİNANSAL KREDİLER veren bir "Uluslararası Akredite Kredi Kredisi" vermekteyiz. Kredi Geri Ödememiz, kredinizi aldıktan sonra 1 (Bir) yıl içinde başlar ve geri ödeme süresi 3 ila 35 yıl arasında değişir. 2 İŞ GÜNÜ İÇİNDEKİ KREDİ TALEBİNİZİN ANLAŞILMASI VE İŞLENMESİ İÇİN, Doğrudan bu e-posta yoluyla bize ulaşın: divinemooncooperativeloan@gmail.com Aşağıdaki bilgilerle bize ulaşın: Ad Soyad:____________________________ Kredi Olarak Gerekli Miktar: ________________ Kredi Süresi: _________________________ Kredi Amacı: ______________________ Doğum tarihi:___________________________ Cinsiyet:_______________________________ Medeni hal:__________________________ İletişim Adresi:_______________________ Şehir posta kodu:__________________________ Ülke: _______________________________ Meslek:____________________________ Cep telefonu:__________________________ Hemen yanıt talebinizi şu adrese gönderin: divinemooncooperativeloan@gmail.com Teşekkür ederim. İLAHİ AY Yönetmen. İLAHİ MOON İŞBİRLİĞİ KREDİ ŞİRKETİ E-posta: divinemooncooperativeloan@gmail.com

 • Seven Hills
  Seven Hills

  07-07-2020 08:24:58

  % 3 Faiz Oranı ile Şahsi veya Ticari Krediye İhtiyacınız Var mı? 1. Tam adınız: 2. İletişim adresi: 3. İkamet Edilen Ülke: 4. Gerekli Kredi Tutarı: 5. Süre: 6. Cinsiyet: 7. Meslek: 8. Aylık Gelir: 9. Doğum Tarihi: 10.Telefon Numarası: Lütfen e-posta kimliğimizle iletişime geçin: sh7690854@gmail.com Whatsapp Numaramız: +1 (305) 6760185.

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.