Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu | Başvuru çağrısı

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu | Başvuru çağrısı

Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu’nun Yaz 2016 Eğitim Programı için başvuru süreci başlıyor. Boğaziçi Üniversitesi’nde düzenlenecek ve 28 Ağustos 2016 ile 4 Eylül 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek olan programda Boğaziçi Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden önde gelen akademisyenler ve uzmanlar ders verecek. Bir önceki eğitimlerde olduğu gibi, bu eğitimde de deneyimli siyasetçiler katılımcılarımızla buluşacak ve onlarla deneyimlerini paylaşacak.

Eylül ayındaki eğitime, halihazırda siyasi partilerde, sivil toplum örgütlerinde ve yerel yönetimlerde çalışmakta olan veya çalışmayı planlayan 25–35 yaş arasındaki gençler başvurabilir. Programımız 35 kişiliktir. Gelen başvurular arasında bir değerlendirme yapılacak ve İstanbul ve Ankara dışındaki şehirlerden gelen başvurulara öncelik verilecektir. Katılımcıların konaklama, yol ve yemek masrafları Boğaziçi Avrupa Siyaset Okulu tarafından karşılanacaktır.

Yaz 2016 Eğitim Programı için başvurular 16 Mayıs 2016 tarihi itibariyle açılacak ve 8 Haziran saat 17.00′a kadar devam edecektir. Başvuru yapmak isteyen adayların www.avrupasiyasetokulu.org adresinden indirebilecekleri başvuru formunu eksiksiz doldurarak, özgeçmişleriyle birliktebasvuru@avrupasiyasetokulu.org adresine göndermeleri gerekmektedir. İlk aşamayı geçen adaylar 18 Haziran 2016 Cumartesi günü internet üzerinden yapılacak olan sınava davet edileceklerdir. Sonuçlar 22 Haziran 2016tarihine kadar e-mail yoluyla bildirilecektir.

Başvurular ile ilgili sorularınız için websitesini ziyaret edebilir ve tanıtım filmine göz atabilirsiniz.

VOPOOL.NET

About Author

the vopool team

0 Comments for this blog

You need to sign in to reply this blog. If you are not a member, please sign up first.